Terapie Biorezonansowe BRT
Za Pomocą Aparatu BICOM

Centrum Medycyny Naturalnej prowadzi swoją działalność od szeregu lat. Wykonuje terapie z wykorzystaniem aparatury skonstruowanej przez niemieckich naukowców pod kierunkiem prof. H. Brügemanna z Monachium. Terapia jest wykonywana metodą biorezonansu.

Ta niekonwencjonalna, całkowicie bezpieczna metoda, daje niezwykle skuteczne efekty terapeutyczne w wielu schorzeniach. Istotną nowością przy tej formie najczystszej biofizykalnej terapii jest zastosowanie sygnałów drgań elektromagnetycznych pochodzących wyłącznie z ciała pacjenta, bez doprowadzania innych energii lub substancji chemicznych. Każdy żywy organizm wytwarza ultrasubtelne drgania magnetyczne, objawiające się w postaci różnej długości fal. W chorym organizmie człowieka obok drgań zdrowych, występują drgania chore – patologiczne. Właśnie te drgania w terapii biorezonansowej są przetwarzane na zdrowe i w zmienionej formie przesyłane do organizmu. Proces terapeutyczny odbywa się w organizmie pacjenta poprzez wygaszanie, względnie redukcję drgań patologicznych i pobudzanie lub wzmacnianie drgań fizjologicznych. Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sił regulacyjnych organizmu i uwolnienie ciała od zaburzających, patologicznych wpływów, w takim stopniu, jaki jest konieczny do wyzdrowienia. Aparat „BICOM” posiada europejski certyfikat najwyższej jakości, sprawdził się w praktycznym działaniu, dając niezwykle skuteczne efekty terapeutyczne w wielu chorobach.

Terapia z zastosowaniem drgań własnych klienta nie zaburza działania leków, ani nie wpływa ujemnie na ich wchłanianie. Nie należy więc zaprzestawać (rezygnować) z ich przyjmowania, ani też nie należy rezygnować z regularnych wizyt w poradniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Terapia z zastosowaniem aparatury komputerowej nie zastępuje współpracy pacjenta z lekarzem w procesie leczenia. Należy zatem pomyśleć o zmianie dotychczasowego trybu życia, który przyczynił się do powstania choroby, zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Do chwili obecnej szkodliwe skutki uboczne terapii nie są znane.

W trakcie prowadzonych zabiegów nie powinno się spożywać
alkoholu,  mocnej kawy naturalnej,  mocnej herbaty.

 

Terapia biorezonansowa za pomocą aparatu BICOM

wynik:  eliminacja drgań patologicznych

Co mówią o nas ?

Kobieta lat 40 –
„Jestem chora na cukrzycę – od lat leczę się Diabetolem. Do przyjścia tutaj namówiła mnie sąsiadka. Ona po trzech terapiach przestała narzekać na bóle kręgosłupa. Dzisiaj powinnam mieć piąty zabieg. Nie wiem czy będzie potrzebny. Przyniosłam ze sobą wyniki badań. Poziom glukozy w osoczu spadł z 220 do 107 mg.”


Andrzej S. z Radomska –
„Po kuracji w Państwa Ośrodku zniknął mój wielki dotąd problem, pod nazwą – hiper alergia. Nie wiem, co będzie jutro, ale za to, co jest dzisiaj – bardzo dziękuję. Wcześniej był szpital kliniczny, mnóstwo leków – również sterydy i ciągle pozostające zmiany skórne, opuchlizna, potworne swędzenie. Było załamanie psychiczne i bezsilność. To wielkie szczęście, że mogę już pisać o tym w czasie przeszłym. Obecnie nie biorę żadnych leków i wierzę, że już nigdy po nie nie sięgnę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jesteście Państwo WIELCY, bo skutecznie pomagacie ludziom. Łaczę pozdrowienia”

Pan CZ. (l. 68) – „
z początku to nawet byłem zły, że żona chce się tu leczyć. Nie wierzyłem, że jakieś urządzenie może spowodować wyzdrowienie. W mojej starej głowie to się nie mogło pomieścić. Ale kobieta uparła się. Wysupłaliśmy trochę grosza z naszych emerytur. Ona nie mogła się już poruszać, ustać – takie miała bóle kręgosłupa. Po czterech zabiegach stała się taka rześka, że w domu nie może wysiedzieć. Najlepsze, że w końcu i ja sam tu trafiłem. Pomyślałem sobie – skoro jej pomogło, to może i mnie też.”

Pan G.J –
„Korzystałem z zabiegów, terapii biorezonansowej. Po 10 terapiach czuję się dobrze, duszność, astma oskrzelowa ustąpiła. Mam obecnie 73 lata Namęczyłem się 12 lat.”

Matka dwójki dzieci: –
„U dzieci występowało moczenie nocne. Po kilku terapiach nastąpiła znaczna poprawa. Coraz częściej występowały suche noce. Dzieci wyciszyły się i uspokoiły. Po kilku terapiach nastąpiła 3-tygodniowa przerwa. Ostatnio rozpoczęły kolejne terapie, a efekty są coraz bardziej widoczne. Z codziennego moczenia (a raczej conocnego) zmieniły się jak na razie w sporadyczne (raz w tygodniu). Mamy nadzieję, że niedługo ten problem całkowicie przestanie istnieć.”


Pan R.S. –
„alkoholik – Po pięciu zabiegach czuję się dobrze i nie piję alkoholu. Ustąpiły bóle wątrobowe. Chętnie korzystam z terapii.”

Pan S.J. –
„padaczka, cofnięcie w rozwoju – choroba syna -poprawa niesamowita, ustąpienie ataków małych, duże zredukowane. Dla nas rodziców – istny cud. Dziękujemy.”

Pani E.SZ. 
„nałóg nikotynowy od 26 lat – Zawsze twierdziłam, że nawet umierając będę paliła. Nigdy bym nie przypuszczała, że po trzech zabiegach odwykowych przestanę w ogóle palić papierosy. Poddałam się kuracji. Chciałam utwierdzić siebie w przekonaniu, że nic na mnie nie działa. Po co miałabym mieć wyrzuty sumienia, że nic w tym względzie nie robiłam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy już po pierwszej terapii odwykowej nie czułam głodu nikotynowego. Kolejne 2 terapie odbyłam, aby usunąć resztki nałogu.”


W.S. 
„Szanowni Państwo!
Przypadkowo dostałam Wasz katalog produktów, do którego była dołączona mała żółtego koloru karteczka. Na tej karteczce poleca się odczulanie trwałe, bezbolesne, bezlekowe, natychmiastowe. Proszę mi napisać na czym ta metoda polega, czy na miejscu można porozmawiać z alergologiem. Proszę bo ręce mi opadają, jestem przerażona, od wielu lat choruję na pokrzywkę. Dostałam ją po lekach i chociaż nie zażywałam tych leków ciągle to jednak choroba rozwinęła się tak, że w tej chwili tą pokrzywkę mam wszędzie. Na chłodzie pojawiają się czerwone pręgi, w domu swędzi, piecze i boli i puchnie. Skóra staje się taka gruba, nawet w jamie ustnej. To jest nie do wytrzymania, nie wiem co jeść.
Błagam pomóżcie mi, może jest jeszcze ktoś, kto ma trochę serca i odpisze mi na list. Z poważaniem „


T.W. – Częstochowa –
„Pani terapeutce za profesjonalne, miłe i skuteczne usunięcie bólu nerek, choroby prostaty oraz choroby oskrzeli w „BIOMEDZIE” – czuje się dobrze – dziękuje”


Mama J.K. i wyleczona Kinga –
„Kinga ma 5 lat. Od urodzenia miała chorobę lokomocyjną, która objawiała się już po 10 min. jazdy. Po 10 terapiach dziecko jest wyleczone. Testem była jazda 2 godzinna samochodem w jedną i drugą stronę bez najmniejszych objawów choroby.  Dziękujemy za cierpliwość wobec małej wiercipięty i za ułatwienie nam zwiedzenia świata. „

Grzegorz: –
„Od dziesięciu lat korzystam z rehabilitacji koniecznej po operacji oponiaka mózgu. Ciągłe ćwiczenia przyniosły poprawę jednak minimalną.
Od 5 miesięcy chodzę na zabiegi biorezonansu, które przynoszą mi poprawę oraz przyśpieszają rehabilitację, czyniąc mnie bardziej sprawnym. „