DIACOM – Najnowszej Generacji Urządzenie Pomiarowe

Przeznaczone Do Oceny Stanu Zdrowia Człowieka

DIACOM LITE-FREQ – pozwala w krótkim czasie uzyskać informację o stanie zdrowia

DIACOM LITE-FREQ – unikatowa, alternatywna technika oceny stanu zdrowia – całkowicie bezpieczna, bezbolesna, nieinwazyjna pomoc dla dorosłych i dzieci,  także we wspomaganiu terapeutycznym przy różnych dolegliwościach.

Urządzenie DIACOM – zawiera moduł analityczny (system testów komputerowych z elementami analizy nieliniowej NLS ) oraz moduł terapeutyczny. 

W urządzeniu DIACOM  LITE-FREQ wykorzystano zjawiska fizyczne.

Komórki i tkanki ludzkiego organizmu (podobnie jak wszystko we wszechświecie) zbudowane są z cząsteczek, które pozostają w nieustannym ruchu – drgają w jedyny właściwy dla siebie sposób.

Drgania te i ich częstotliwości odczytuje mózg i rejestruje. W taki sposób, informowany jest o kondycji całego organizmu.

Kiedy jakaś część zaczyna niedomagać, zmienia się jej częstotliwość drgań, co ponownie rejestruje nasz mózg.  Mózg wie o nas wszystko!!!

Podobne wzorce informacji o kodycji organizmu posiada program komputerowy urządzenia DIACOM. Zakodowane są one w języku cyfrowym.

Podczas testu program wysyła pytania o stan zdrowia, odrębnie dla każdego organu

Poprzez urządzenie DIACOM oraz słuchawki, pytania w postaci fal elektromagnetycznych docierają do organizmu i tkanek osoby testowanej, wzbudzają w nich powstawanie podobnych fal, które zwrotnie trafiają do programu. 

Komputer  porównuje je z odpowiednimi wzorcami zapisanymi w programie DIACOM.

Dokonuje skomplikowanych obliczeń , a ich wyniki przedstawia w wirtualnej formie

obrazów , jak i w formie charakterystyk graficznych.

Poprzez te wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i ustalić rodzaj zaburzenia, a także określić problem zdrowotny.

Wówczas z pomocą oprogramowania możemy zaproponować – suplementy, zioła, leki alopatyczne, leki homeopatyczne i inne sposoby kuracji czy diet.

Przygotowanie do testu – zalecenia:

– osoba poddawana testowi powinna być na czczo tzn. co najmniej 2 godz. po jedzeniu,

– w dniu wykonywania testu –nie należy zażywać jakichkolwiek używek
(kawa, herbata …), suplementów

– prze wykonaniem testu należy usunąć wszystkie metalowe przedmioty, które dotykają skóry: kolczyki, spinki, zegarki, łańcuszki, bransolety, klucze, okulary w metalowej oprawie, pieniądze (bilon), telefony komórkowe, fiszbiny, paski

– osoba poddawana testowi powinna siedzieć na krześle wykonanym z tworzywa lub drewna, bez elementów metalowych,

   w odległości 1 metra od osoby    wykonującej test

Przeciwwskazania do badania:

Badania nie wykonujemy u osób z rozrusznikiem serca, kobiet w ciąży, kobiet w okresie menstruacji ( 3-dni przed i 3 dni po miesiączce)