Odczulanie Alergii

Bezpieczne, Bezlekowe, Bezbolesne, Trwałe,
Bez Ograniczeń Wiekowych !

Na czym polega odczulanie?

Wyniki testu, które klient otrzymuje bezpośrednio po jego wykonaniu stanowią podstawę do rozpoczęcia odczulania. Udzielana w Centrum informacja daje obraz prawidłowego postępowania w czasie jego trwania. Aby uzyskać pożądany efekt należy dokładnie dostosować się do podanych zaleceń.

Podczas odczulania, które jednorazowo trwa ok. 20 minut i odbywa się metodą komputerową, dochodzi do trwałej eliminacji niewłaściwych fal energetycznych odpowiedzialnych za wywołanie reakcji alergicznej. Nie są stosowane żadne leki, metoda ta nie powoduje skutków ubocznych i jest zupełnie bezpieczna.

Warto zaznaczyć, że czas karencji alergenu przy odczulaniu alergenów centralnych, (czyli całkowite zerwanie z nim kontaktu) ogranicza się maksymalnie do 7 tygodni. W grupie alergenów centralnych są: mleko krowie, żółtko i białko jaja kurzego, pszenica, roztocza kurzu domowego, pierze gęsie, Candida- grzyb pleśniowy, a do dwóch tygodni przy pozostałych alergenach.
Po odczuleniu konkretnych alergenów (nawet tych z grupy centralnych) można prowadzić normalny tryb życia, nie ograniczając kontaktu, czy też spożywania produktów, które wcześniej uczulały.
Także osoby, które obserwują u siebie czy u swoich bliskich dolegliwości ze strony skóry lub różnych układów (np. częste stany zapalne dróg oddechowych, biegunki, zaparcia, nudności, kwaśne odbijania, pobudzenie nerwowe) mogą profilaktycznie wykonać test alergiczny. Wynik często bywa zaskakujący, gdyż nawet nie przypuszczamy, że przyczyną naszych problemów zdrowotnych może być alergia.
Do naszego Centrum zgłaszają się klienci w różnym wieku (rodzice z niemowlętami, z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzież,  dorośli w średnim i podeszłym wieku) z bardzo zróżnicowanymi objawami oraz z dużym bagażem doświadczeń, co do dotychczasowego leczenia, które opierało się jedynie na łagodzeniu objawów alergii.

Pamiętajmy, że tylko eliminacja przyczyny naszych dolegliwości warunkuje trwałe wyzdrowienie.

Czy alergia jest wyleczalna ?  

Co sądzą o tym sami klienci.

T.S. z Praszki:
„Do Centrum Medycyny Naturalnej trafiłam przez gazetę. Czytałam artykuł na temat leczenia biorezonansem. Postanowiłam spróbować. Chodziłam do różnych lekarzy, ale moje schorzenie układu trawiennego nie ulegało poprawie. Występowały zaparcia, wzdęcia, nietolerancja tłuszczy, kłopoty z woreczkiem żółciowym, po prostu zła przemiana materii. Leki, które brałam pomagały zwalczać objawy, a nie przyczynę choroby. Tutaj w  Centrum okazało się, że jestem uczulona na mleko, o czym wcześniej nie miałam pojęcia. Po kilku terapiach i odczulaniu poczułam się lepiej. Powoli mijały zaparcia, wzdęcia, lepiej tolerowałam pokarmy te, które przedtem sprawiały niestrawność.”

Andrzej S. z Radomska:
„Po kuracji w Państwa Centrum zniknął mój wielki dotąd problem, pod nazwą – hiper alergia. Nie wiem, co będzie jutro, ale za to, co jest dzisiaj – bardzo dziękuję. Wcześniej był szpital kliniczny, mnóstwo leków – również sterydy i ciągle pozostające zmiany skórne, opuchlizna, potworne swędzenie. Było załamanie psychiczne i bezsilność. To wielkie szczęście, że mogę już pisać o tym w czasie przeszłym. Obecnie nie biorę żadnych leków i wierzę, że już nigdy po nie nie sięgnę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jesteście Państwo WIELCY, bo skutecznie pomagacie ludziom. Łaczę pozdrowienia”


A.Sz. z Kłobucka:
„Dziecko cierpiało na alergię dwa lata. Po wizycie w Centrum Medycyny Naturalnej  VOL-MAL i pierwszym odczuleniu nastąpiła duża poprawa. Ustąpiło swędzenie i zmniejszył się wyprysk krostek.”


A.B. z okolic Białegostoku:
„Byłam alergikiem. Męczyło mnie to wieczne kichanie, swędzenie oczu, ich łzawienie. Do „BIOMEDU” przyszłam dowiedzieć się na co jestem uczulona. Podejrzewałam, że na jajko. Podczas przeprowadzania testu okazało się, że i na mleko, żyto, kota, psa, woła, żyto(pyłek), świerk. Byłam przerażona. W dodatku stwierdzono u mnie słabą wydolność płuc. Rzeczywiście kłuło mnie potwornie w boku. Jestem już po czterech zabiegach odczulania i po czterech kuracjach wzmacniających mój system immunologiczny. Każdemu polecam Ośrodek „BIOMEDU” w Częstochowie. Czuję się świetnie. Objawy alergii ustąpiły. Ustępuje kłucie w płucach. Jestem pewna, że właśnie tu wyleczę moją nerwicę, m.in. poprzez eliminację wszystkich alergenów.”


Podpis nieczytelny.
„Te słowa piszę z głębokiej wdzięczności serca. Osoba, którą kocham bezgranicznie, mój syn Selim zdawał egzamin do szkoły średniej.
Na kilka dni przed terminem egzaminu jego ciało pokryła obfita wysypka uczuleniowa. Dzieciak nie mógł skoncentrować się na niczym. Nie pomagały lekarstwa. Dowiedziałam się o Państwa Centrum, złożyliśmy wizytę i …….. pomogło. Okazało się, że był uczulony między innymi na sierść psa. Odczulił się na ten alergen. Zdał egzamin do szkoły średniej.  Przebywa z psem i nie ma uczulenia.
Za rok ma maturę, a ja jestem wdzięczna , że taki gabinet jest w naszym mieście i pomaga ludziom”
Z wyrazami szacunku.

W.S. „Szanowni Państwo!
Przypadkowo dostałam Wasz katalog produktów, do którego była dołączona mała żółtego koloru karteczka. Na tej karteczce poleca się odczulanie trwałe, bezbolesne, bezlekowe, natychmiastowe. Proszę mi napisać na czym ta metoda polega, czy na miejscu można porozmawiać z alergologiem. Proszę bo ręce mi opadają, jestem przerażona, od wielu lat choruję na pokrzywkę. Dostałam ją po lekach i chociaż nie zażywałam tych leków ciągle to jednak choroba rozwinęła się tak, że w tej chwili tą pokrzywkę mam wszędzie. Na chłodzie pojawiają się czerwone pręgi, w domu swędzi, piecze i boli i puchnie. Skóra staje się taka gruba, nawet w jamie ustnej. To jest nie do wytrzymania, nie wiem co jeść.
Błagam pomóżcie mi, może jest jeszcze ktoś, kto ma trochę serca i odpisze mi na list. Z poważaniem „


J.G. z Pierzchna:
„Korzystałem z zabiegów terapii biorezonansowej, po 10 terapiach czuję się dobrze. Duszność, astma oskrzelowa ustąpiła. Mam obecnie 73 lata. Namęczyłem się 12 lat.”


J.U.:
„U jedenastoletniego syna stwierdzono astmę na tle alergicznym. Zgodnie z zaleceniem lekarzy po testach, zrobionym odczuleniu postanowiliśmy wzmocnić jego system immunologiczny. Już po czterech zabiegach nastąpiła kolosalna zmiana. Wszelkie infekcje trwają „aż” 24-48 godzin, a nie jak przedtem 7-14 dni. Bezsenne noce z dusznościami się skończyły. Leków w zasadzie nie bierze.(…)Podejrzewam, że jeszcze trochę i śladu po jego astmie nie będzie.(…)Aparatura ta uważam jest godna polecenia każdemu. W naszym przypadku czego Intal i itp. nie zrobiły w ciągu 2 lat, „Bicom” uczynił w okresie od 24.11.94r. do 7.02. 95r.”


Zasięgnij informacji

W Centrum Medycyny Naturalnej udzielana jest bezpłatna informacja (bezpośrednio lub telefonicznie) na temat alergii, jej objawów oraz tego, co możemy i powinniśmy zrobić, aby nie tylko zmniejszyć nasze dolegliwości, ale wyeliminować je na stałe – wraz z przyczyną.

U nas w Centrum Medycyny Naturalnej VOL-MAL 
możesz również wykonać odczulanie  
na słońce  i   
na zimno.  


Sprawdź  kalendarz dla alergików.